| MOQ: | 1 pezzo |
| prezzo: | negotiable |
| Imballaggio standard: | Borsa del PVC, caso di legno, cartone |
| Periodo di consegna: | 5-20 giorni |
| Capacità di approvvigionamento: | 1000000 |
| Material Types | Phosphor Bronze, Brass, SUS304, Copper, Beryllium Copper |
| Material Thickness | 0.05mm - 3.0mm |
| Press Capacity | 25 Tons - 400 Tons |
| Precision Tolerance | ±0.01mm to ±0.05mm |
| Standard Finish | Tin-plated, Gold-plated, Nickel-plated, or Raw Finish |
| Tooling Material | Tungsten Carbide / High-Speed Steel (ASP23/D2) |
| Quality Control | 100% Optical Inspection & ISO 9001:2015 |
| MOQ: | 1 pezzo |
| prezzo: | negotiable |
| Imballaggio standard: | Borsa del PVC, caso di legno, cartone |
| Periodo di consegna: | 5-20 giorni |
| Capacità di approvvigionamento: | 1000000 |
| Material Types | Phosphor Bronze, Brass, SUS304, Copper, Beryllium Copper |
| Material Thickness | 0.05mm - 3.0mm |
| Press Capacity | 25 Tons - 400 Tons |
| Precision Tolerance | ±0.01mm to ±0.05mm |
| Standard Finish | Tin-plated, Gold-plated, Nickel-plated, or Raw Finish |
| Tooling Material | Tungsten Carbide / High-Speed Steel (ASP23/D2) |
| Quality Control | 100% Optical Inspection & ISO 9001:2015 |